Zatrudniamy!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która pragnie zostać liderem w swojej dziedzinie. W związku z tym, prowadzimy nabór na poniższe stanowisko:

Serwisant kas fiskalnych i systemów sprzedaży

07.09.2020

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Serwisant kas fiskalnych i systemów sprzedaży

Miejsce pracy: Bytom, praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja sprzętu elektronicznego zgodnie z instrukcjami
  • wsparcie techniczne dla partnerów i klientów firmy
  • diagnozowania i analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących urządzeń
  • testowanie produktów będących w ofercie firmy
  • integracja urządzeń marki ACLAS z systemami do obsługi sprzedaży oferowanymi na rynku polskim

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane techniczne – elektronika, elektryka
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • umiejętność samodzielnego organizowania obowiązków
  • zaangażowanie w pracę, sumienność i rzetelność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwojowej firmie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dobre warunki pracy i płacy
  • przejrzyste zasady wynagradzania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lp.ak1620762812slop-1620762812salca1620762812@acar1620762812p1620762812 wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez ACLAS Polska Sp. z o.o., w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.

Szybki kontakt